Kurzy

Kurzy

Naša misia je postavená na základnom pohľade na IT, že Informačné systémy sú najmä o ľuďoch a základom úspechu je efektívna komunikácia.

Kurzy

Neustále vzdelávanie sa a napredovanie je nevyhnutné pre intelektuálny rast každého z nás.

Prihláste sa do jedného z kurzov, ktoré ponúkame a rozšírte svoje vedomosti. S novo nadobudnutými poznatkami, zjednodušíte svoje podnikové procesy.

​Eurocloud Star Audit

Základom novobudovaných cloudových riešení je dôveryhodnosť služieb a dát. Úlohou školení je prirpaviť odborníkov interných ako aj externých pre hodnotenie kvality cloudových služieb v zmysle pravidiel definovaných v rámci Eurocloud star audit programu. 

Mindjet kurzy

Vytvoriť plány. Overiť požiadavky. Nastaviť priority. Od brainstormingu rozpočtu. Mindmapy majú funkcie, ktoré potrebujete pre koordináciu projektov a vyhnutie sa rôznym nástrahám. Od malých projektov až po zložité iniciatívy, môžete vytvoriť plán pre úspech Vašich aktivít. MindManager je jednoznačné riešenie, ktoré Vám pomôže. Naše kurzy sú orientované presne tak, aby Vám pomohlli lepšie zváldnuť jendoltivé techniky myšlienkových máp.

Školenia riadenia projektov podľa metodiky PM OPIS

Po certifikácii Ministerstvom školstva SR otvárame ako prvý a jediný dodávateľ na Slovensku 2 dňový modulový kurz Špecialista projektovej kancelárie, ktorý umožňuje získať certifikáciu v oblasti riadenia projektov verejnej správy v súlade s Metodikou riadenia IT projektov verejnej správy (pre Operačný program informatizácie spoločnosti).

ITMG

Kontakt

+421910395167

Služby

Kurzy

Newsletter

Prihláste sa do nášho newslettru a buďte informovaní o novinkách z nášho odvetvia a z firmy ITMG.

Sociálne médiá

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

© 2018 ITMG, s.r.o.