O nás

O nás

Naša misia je postavená na základnom pohľade na IT, že Informačné systémy sú najmä o ľuďoch a základom úspechu je efektívna komunikácia.

O nás

ITMG, s.r.o. ako spoločnosť s mnohoročnými skúsenosťami už dlhodobo poskytuje služby v oblasti budovania ucelených IT riešení podporujúcich potreby zákazníka. Sme skupina expertov zameriavajúca sa na tvorbu efektívnych systémov riadenia. Máme schopnosti vytvárať a pomáhať uskutočňovať stratégiu rozvoja a prevádzkovania informačných systémov v súlade so stratégiou spoločnosti.

Ponúkame rozsiahle skúsenosti s budovaním informačnej podpory manažmentu v rôznych oblastiach od marketingu, obchodu, služieb až po oblasť verejného sektora.

 

Vychádzame z našich znalostí a skúseností v oblastiach manažmentu, informačných technológií a schopnosti ich využitia pre potreby organizácie.

 

Náš prínos spočíva v porozumení procesov a súvislostí ovplyvňujúcich fungovanie spoločnosti a následnej optimalizácii jednotlivých činností podniku s cieľom zabezpečiť trvalý rast.

 

Dlhodobo spolupracujeme s rôznymi profesnými a odbornými združeniami ako sú Slovenská spoločnosť pre systémovú integráciu, Partnerstvá pre prosperitu, Spoločnosť pre controlling a informačný manažment a iné.

Náš tím

Zuzana Neczliova
Zuzana Neczliova
press to zoom
Rastislav Neczli
Rastislav Neczli

V rámci ITMG mám nastarosti vývoj nových produktov ako sú vzdelávacie aktivity pre PM manažment a mám na starosti aj prípravu globálnych školiacich materiálov pre oblasť procesov cloudu z pohľadu zákazníka. Niekolko rokov som pôsobil ako asistent na Fakulte hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity a v súčasnosti spolupracujem s mnohými univerzitami na Slovensku.

press to zoom
Ján Hriň
Ján Hriň

Služobne najstarší zamestnanec ITMG, ktorý má na starosti okrem analytických prác a návrhov procesov aj komnikáciu s Mindjetom. Je certifikovaný pre Metodiku PRINCE2, Corset Framework a Akreditovaný lektor pre Eurocloud Star audit.

press to zoom
Peter Linhardt
Peter Linhardt

Peter je vynikajúci odborník v oblasti budovania IT ako aj formulácie stratégií. V našom tíme má na starosti školenia v oblasti Mindjet a je Akreditovaný školeiteľ pre Eurocloud star audit.

press to zoom
Dušan Žák
Dušan Žák

Dušan Žák je absolventom Elektrotechnickej fakulty v Bratislave. Profesinálnu kariéru začal ako systémový inšiier sálových počítačov v Slovenskej poisťovni. Pôsobil v súkromnom sektore aj štátnej správe., kde sa zaoberal najmä prevádzkou veľkých výpočtových centier. V súčasnosti je členom výkonného výboru spoločnosti EuroCloud Slovakia.

press to zoom

ITMG

Služby

Kurzy

Newsletter

Prihláste sa do nášho newslettru a buďte informovaní o novinkách z nášho odvetvia a z firmy ITMG.

Kontakt

+421910395167

Sociálne médiá

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon