top of page
O nás

O nás

Naša misia je postavená na základnom pohľade na IT, že Informačné systémy sú najmä o ľuďoch a základom úspechu je efektívna komunikácia.

O nás

ITMG, s.r.o. ako spoločnosť s mnohoročnými skúsenosťami už dlhodobo poskytuje služby v oblasti budovania ucelených IT riešení podporujúcich potreby zákazníka. Sme skupina expertov zameriavajúca sa na tvorbu efektívnych systémov riadenia. Máme schopnosti vytvárať a pomáhať uskutočňovať stratégiu rozvoja a prevádzkovania informačných systémov v súlade so stratégiou spoločnosti.

Ponúkame rozsiahle skúsenosti s budovaním informačnej podpory manažmentu v rôznych oblastiach od marketingu, obchodu, služieb až po oblasť verejného sektora.

 

Vychádzame z našich znalostí a skúseností v oblastiach manažmentu, informačných technológií a schopnosti ich využitia pre potreby organizácie.

 

Náš prínos spočíva v porozumení procesov a súvislostí ovplyvňujúcich fungovanie spoločnosti a následnej optimalizácii jednotlivých činností podniku s cieľom zabezpečiť trvalý rast.

 

Dlhodobo spolupracujeme s rôznymi profesnými a odbornými združeniami ako sú Slovenská spoločnosť pre systémovú integráciu, Partnerstvá pre prosperitu, Spoločnosť pre controlling a informačný manažment a iné.

ITMG

Služby

Kurzy

Newsletter

Prihláste sa do nášho newslettru a buďte informovaní o novinkách z nášho odvetvia a z firmy ITMG.

Kontakt

+421910395167

Sociálne médiá

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page