top of page
EN-MM21-Web-Banners-940x325-Visual Maps.
logo.png
 Myšlienkové mapy na každý deň

MindManager® zjednodušuje spôsob, akým spracovávate a spravujete informácií premenením roztrúsených myšlienok a údajov na jasné vizuálne mapy, ktoré sa ľahko vytvárajú, organizujú, vyvíjajú a zdieľajú.

Každý deň milióny ľudí v tisíckach globálnych organizácií používa MindManager na efektívnejšie premýšľanie, plánovanie, komunikáciu, spoluprácu a dostávajú veci do úspešného konca v rámci ich najdôležitejších obchodných úloh.

one person icon - green (datasheet) (1).
Calendar icon - grey blue.png
Org chart icon-orange (datasheet).png
BRAINSTORMING
ZAZNAMENÁVANIE
      PROCESOV
PROJEKTOVÉ
PLÁNOVANIE
two people icon - blue.png
     MANAŽMENT
PROJEKTOV A ÚLOH
Chart icon - purple.png
Ideas icon - yellow.png
MANAŽMENT
VEDOMOSTÍ
STRATEGICKÉ
PLÁNOVANIE

V myšlienkových mapách sa stretáva produktivita a tvorivosť

MindManager - flexibilné myšlienkové mapy, ktoré podporujú netradičné myslenie a rýchlu organizáciu myšlienok, takže kreativita a produktivita môžu žiť v harmónii. Zachyťte svoje nápady. Vytvárajte správy zo stretnutí. Vytvárajte strategickýé plány. Zorganizujte čokoľvek čo potrebujete jednoducho a v logických súvislostiach.

Vizuálny rámec

Vidieť znamená porozumieť. Myšlienkové mapy sú virtuálne tabule, kde si môžete vizuálne zachytiť svoje najlepšie myšlienky. Len chyťte a premiestnite jednotlivé myšlienky, aby ste ich mohli zorganizovať a určiť priority úlohám a informáciám.

Text Accelerators_Resources.gif
Obchodné a projektové nástroje

Premeňte myšlienky do praxe a vytvorte z nich reálny plán. Použite vizuálne rozvrhnutie MindManagera na vytváranie, overovanie,a komunikovanie obchodných požiadaviek, plánov projektov, konkurenčných výskumov, predpokladaných rozpočtov  a strategických priorít.

TopicInfoNewv3 (1).png
Znalostný manažment

Máte neporiadok v dokumentoch? Neustále hľadáte v nespočetnom množstve priečinkov dokumenty, ktoré neviete kde ste uložili? Urobte si v nich poriadok. Vytvorte si myšlienkové mapy na rôzne témy a použite ich ako vedomostné databázy vašich dokumentov. Priložte do nich všetky relevantné odkazy, poznámky a dokumenty s možnosťou ich  zobrazenia vo vloženom prehliadači. Žiadne ďalšie hľadanie dokumentácie alebo prechádzanie medzi viacerými aplikáciami.

Topic Info Cards.jpg
Pracujte so svojimi existujúcimi aplikáciami

Pracujte jednoducho a kreatívne. Používajte vizuálny rámec MindManager, aby ste organizovali svoju prácu, a potom exportujte vytvorené myšlienkové mapy do nástrojov, ktoré používate každý deň. MindManager spolupracuje s väčšinou populárnych Microsoft Office a Apple aplikácií zameraných na produktivitu, medzi ktoré patrí Outlook. Mindjet je certifikovaným Microsoft Gold Application Development Partner.

Word Export.png
Práca s myšlienkovými mapami v mobilnej aplikácii

Udržiavajte sa v spojení a pracujete na vašich myšlienkových mapách ako v mobile tak aj na tablete. Vezmite si myšlienkové mapovanie na cesty s Mindjet Maps pre Android a iOS. Vytvárajte mapy, zachytávajte nápady, zdieľajte súbory a spravujte úlohy z ktoréhokoľvek miesta. A s integráciou Dropboxu a Boxu, môžete ľahko pristupovať k vašim mapám, ukladať ich a zdieľať s ostatnými.

screen-win (1).png

ITMG

Služby

Kurzy

Newsletter

Prihláste sa do nášho newslettru a buďte informovaní o novinkách z nášho odvetvia a z firmy ITMG.

Kontakt

+421910395167

Sociálne médiá

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page