MindManager 2017 pre Windows

MindManager 2017 pre Windows

MindJet

Produkt firmy MindManager je program na vizuálnu reprezentáciu informácii resp. myšlienok. Každý tvorivý pracovník občas potrebuje rýchlo zachytiť údaje a ich vzájomné väzby. Využijete ho pri:

 

- brainstormingu,

 

- zaznamenaní organizačnej štruktúry,

 

- plánovaní,

 

- evidovaní progresu práce.

 

Vytvorené mapy údajov je možné jednoducho exportovať do MS Office aplikácii (Word, PowerPoint, Project a Visio) a do formátu PDF. Navyše je možné vytvoriť webovú stránku resp. exportovať mapu ako obrázok.

 

http://www.mindjet.com/

 

 

V myšlienkových mapách sa stretáva produktivita a tvorivosť

MindManager sú flexibilné myšlienkové mapy, ktoré podporujú netradičné myslenie a rýchlu organizáciu myšlienok, takže kreativita a produktivita môžu žiť v harmónii. Zachyťte svoje nápady. Vytvárajte správy zo stretnutí. Vytvárajte strategickýé plány. Zorganizujte čokoľvek čo potrebujete jednoducho a v logických súvislostiach.

Vizuálny rámec

Vidieť znamená porozumieť. Myšlienkové mapy sú virtuálne tabule, kde si môžete vizuálne zachytiť svoje najlepšie myšlienky. Len chyťte a premiestnite jednotlivé myšlienky, aby ste ich mohli zorganizovať a určiť priority úlohám a informáciám.

Obchodné a projektové nástroje

Premeňte myšlienky do praxe a vytvorte z nich reálny plán. Použite vizuálne rozvrhnutie MindManagera na vytváranie, overovanie,a komunikovanie obchodných požiadaviek, plánov projektov, konkurenčných výskumov, predpokladaných rozpočtov  a strategických priorít.

Znalostný manažment

Máte neporiadok v dokumentoch? Neustále hľadáte v nespočetnom množstve priečinkov dokumenty, ktoré neviete kde ste uložili? Urobte si v nich poriadok. Vytvorte si myšlienkové mapy na rôzne témy a použite ich ako vedomostné databázy vašich dokumentov. Priložte do nich všetky relevantné odkazy, poznámky a dokumenty s možnosťou ich  zobrazenia vo vloženom prehliadači. Žiadne ďalšie hľadanie dokumentácie alebo prechádzanie medzi viacerými aplikáciami.

Pracujte so svojimi existujúcimi aplikáciami

Pracujte jednoducho a kreatívne. Používajte vizuálny rámec MindManager, aby ste organizovali svoju prácu, a potom exportujte vytvorené myšlienkové mapy do nástrojov, ktoré používate každý deň. MindManager spolupracuje s väčšinou populárnych Microsoft Office a Apple aplikácií zameraných na produktivitu, medzi ktoré patrí Outlook. Mindjet je certifikovaným Microsoft Gold Application Development Partner.

Práca s myšlienkovými mapami v mobilnej aplikácii

Udržiavajte sa v spojení a pracujete na vašich myšlienkových mapách aj v mobile. Vezmite si myšlienkové mapovanie na cesty s Mindjet Maps pre Android a iOS. Vytvárajte mapy, zachytávajte nápady, zdieľajte súbory a spravujte úlohy z ktoréhokoľvek miesta. A s integráciou Dropboxu a Boxu, môžete ľahko pristupovať k vašim mapám, ukladať ich a zdieľať s ostatnými.

Nový užívateľský kurz: MindManager 2017 pre Windows

Kurz MindJet MindManager 2017
Chcete sa dozvedieť viac o vytváraní a využívaní myšlienkových máp vytvorených pomocou MindJetu?

Prečítajte si jeden z našich blogových článkov.

ITMG

Kontakt

+421910395167

Služby

Kurzy

Newsletter

Prihláste sa do nášho newslettru a buďte informovaní o novinkách z nášho odvetvia a z firmy ITMG.

Sociálne médiá

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

© 2018 ITMG, s.r.o.